rockdacity
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rock da city ^^


You are not connected. Please login or register

Windows,Linux,Mac etc.

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Windows,Linux,Mac etc. Empty Windows,Linux,Mac etc. Чет Яну 27, 2011 10:41 am

xXx Fallen Angel xXX

xXx Fallen Angel xXX
Регистриран.

Имате някакви въпроси относно Windows,Linux,Mac? Или имате проблеми? Попитайте тук!

Маааалка редакция в заглавието,така е по-разширено ;}

Neurotica.

2Windows,Linux,Mac etc. Empty Re: Windows,Linux,Mac etc. Чет Яну 27, 2011 11:23 am

vampire_-

vampire_-
Новак.

Не знам дали това има общо с темата, но да попитам. Значи там отдолу, където ми е езика имам български и английски, само че българския не е фонетичен, ами такъв обикновен и трябва да гледам къде са българските букви на клавиетурата и е адски гадно. И колко мъчих и какво ли не правих, но нямам фонетичен. Ако някой ми каже как да го оправя и защо е така ще съм му адски благодарна. Със Уиндолс ХР съм.
(надявам се знаете какво е фонетичен)

3Windows,Linux,Mac etc. Empty Re: Windows,Linux,Mac etc. Чет Яну 27, 2011 11:41 am

xXx Fallen Angel xXX

xXx Fallen Angel xXX
Регистриран.

Така би трябвало да стане:

Control Panel > Region and Language > Keyboards and Languages > Change Keyboards > Add > излиза ти едно прозорче и от него избираш което искаш ( Phonetic ) : Windows,Linux,Mac etc. 2912961j


black heart

4Windows,Linux,Mac etc. Empty Re: Windows,Linux,Mac etc. Чет Яну 27, 2011 11:48 am

Neurotica

Neurotica
Bane of the fallen king

xXx Fallen Angel xXX написа:Така би трябвало да стане:

Control Panel > Region and Language > Keyboards and Languages > Change Keyboards > Add > излиза ти едно прозорче и от него избираш което искаш ( Phonetic ) : Windows,Linux,Mac etc. 2912961j


black heart

Да,така ще стане.
А това за което говориш с буквичките по клавиатурата се нарича БДС Wink

5Windows,Linux,Mac etc. Empty Re: Windows,Linux,Mac etc. Чет Яну 27, 2011 11:51 am

vampire_-

vampire_-
Новак.

Аз вобще намам Bulgarian (Phonetic), само Bulgarian и Bulgarian (Latin). Suspect

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите